Kreta Wakacje

Kreta – tutaj na każdym kroku czuć tutaj powiew starożytności, mity mieszają się z rzeczywistością. To prawdziwa wyspa – historia.

To też typowy kierunek czarterowy. Miejsce na idealne wakacje z dala od natłoku codzienności i pochmurnych dni. To wspaniała destynacja na rodzinne wakacje – pełne słońca i lekkości.

Ale Kreta to nie tylko plaże i kurorty. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wystarczy odjechać trochę od wybrzeża, wedrzeć się w głąb tej spieczonej słońcem ziemi aby poczuć prawdziwie lokalny, grecki klimat.

W dodatku na wyciągnięcie ręki jest prześliczne, romantyczne Santorini, do którego można udać się na dzień czy dwa. Wieczorny spacer po uliczkach Oia albo kolacja przy świecach na tarasie jednej z miejscowych knajpek to wspaniały pomysł na uczczenie rocznicy ślubu, albo fantastyczny prezent urodzinowy dla narzeczonej. Romantycznie, wykwintnie, niebanalnie i z pomysłem.

 

Całość relacji z naszego pobytu na Krecie znajdziesz tutaj: Kreta- wschodnia część wyspy

Wszystkie wpisy o Grecji znajdziesz tutaj: GRECJA

 

Podobał Ci się wpis? Będzie mi bardzo miło, jeżeli podzielisz się nim ze znajomymi i zostaniesz moim stałym czytelnikiem na blogu, Facebooku i Instagramie 😊