Wakacje

Ciekawe pomysły na wakacje z dziećmi i znajomymi w Polsce oraz w odległych zakątkach Europy i świata. To blog o naszych wyjazdowych przygodach, które mogą być inspiracją dla Was przy układaniu własnych urlopowych planów. Znajdują się tu opisy miejsc przez nas odwiedzonych, kwater w których nocowaliśmy, szereg informacji praktycznych CO, GDZIE i JAK załatwić, obaczyć i kupić. 

DALEJ i DŁUŻEJ

W tej  kategorii opisane są między innymi nasze wyprawy do Kolumbii, czy na Bałkany (SerbiaCzarnogóra, Słowenia, Chorwacja)

 

Z DZIEĆMI

 To kategoria zawierająca opisy naszych wspólnych rodzinnych wyjazdów. I tych krótkich, bliskich  – do Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na Kretę czy Teneryfę. I tych już naprawdę poważnych takich jak wyprawa do Kolumbii, na  caving w Serbii lub na rafting w Słowenii. Podróżujemy z synem odkąd miał trzy latka, więc wszystkie wyjazdy są dostosowane do wieku i możliwości dziecka. Są też podpowiedzi jak podróżować aby i ono i my, wszyscy wspólnie cieszyli się z wyjazdu, odwiedzanych miejsc i przeżywanych przygód.

 

WEEKEND 

Tu zobaczycie propozycje ciekawych weekendów w Maladze, Irlandii, Karlskronie czy na zamkach krzyżackich. To krótkie wypady, ciekawa alternatywa dla soboty przed telewizorem czy komputerem.

 

ROMANTYCZNIE

To kategoria zawierająca nasze wspólne wyjazdy z mężem. Taka odskocznia od codzienności. Prezent na rocznicę ślubu, urodziny, Gwiazdkę. Jest tam np. Santorini, zamek Neuschwanstein czy hotel lodowy w Laponii.

 

DLA AKTYWNYCH DZIADKÓW I WNUCZKÓW

W tej kategorii znajdziecie wachlarz inspiracji na wczasy dla babci czy dziadka z wnukami. To cała lista atrakcji, które babcia organizowała wnuczkowi podczas wspólnych wakacji.  Miejsca, pomysły, nieoczywiste rozwiązania mogące posłużyć jako ściąga lub inspiracja. Mamy tu np. Góry Stołowe czy Krynicę Zdrój

 

 

Będzie mi bardzo miło, jeżeli podzielisz się nim ze znajomymi i zostaniesz moim stałym czytelnikiem na blogu, Facebooku i Instagramie 😊